| BabanAndrei a întrebat:

Pentru ce sunt bune punctele primite di oracol?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Andreihappy
punctele primite de la oracol, sunt adaugate punctajului tau de la profil, putin cu putin se aduna si cresti in rank.
O seara frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te ajută să crești în rank.
Uite aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente (pentru alte nelămuriri)

| vali1985 a răspuns:

Punctele de la oracol ti se adauga punctelor tale si datorita lor poti creste in rank si ocupi un loc fruntas pe TPU.

| KristalPop a răspuns:

Pentru fiecare răspuns de la întrebările din oracol primeşti 20 puncte, cu ajutorul cărora creşti în rank (clasament) şi ocupi un loc mai înalt pe TPU.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ele sunt pentru a fi adaugate la punctele tale normale, iar ele te ajuta la rank(clasament).

| Elizabethe a răspuns:

Nu sunt cgiar asa de importante sunt ca celelelte, te ajuta ca sa ajungi cam pe locul I! Mult succes cu punctele! Funda?