| anonim_4396 a întrebat:

Pentru mine, TPU este un mod de viata, ceva de care nu as putea trai.Deci, pentru voi ce reprezinta acest site?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pentru mine TPU este un loc unde ma relaxez.Imi face placere sa ajut pe cineva, sa mai postez cate o intrebare si sunt mandra ca fac parte din comunitatea TPU.De pe site-ul acesta am avut de invatat de la veteranii site-ului si mi-am aflat raspunsul la unele intrebari.Voi ramane mereu pe acest site, sper sa reziste cat mai mult si sa-l duca si generatiile urmatoare mai departe...visez si eu tongue

| 211wasgnij a răspuns:

O familie in care aproape fiecare membru isi aduce contributie personala: ajuta pe frate/sora si la randul serviciul ii este intors de un alt semen. Ca fiecare loc acest taram virtual are si uscaciuni dar atat timp cand nu-i mai bagi in seama acestia se vor orienta spre alte zari.