| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa vad raspunsurile pe care le-am dat cum au fost votate? Adica sa vad care raspunsuri au fost votate folositoare, nefolositoare, amuzante...

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

@melek,
Tu știi să citești? Ai văzut ce a întrebat? Off doamne rolling eyes
@AlexandraPfff
Decât dacă ești destul de nebună, și ai o răbdare de oțel să verifici toate răspunsurile tale. Dacă vrei să faci așa ceva, folosești opțiunea "Evaluează" de jos din dreapta.
Succes. happy

| MonkeyBoss a răspuns:

Sub fiecare raspuns pe care l-ai dat, se afla butonul "Evalueaza". Dai click pe el, si ai sa vezi ce vot, sau voturi ai primit, la fiecare raspuns.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu ai cum, decat sa urmaresti fiecare raspuns in parte, la voturi(dedesubt)

| melek a răspuns:

Da, intra pe profilul tau, la raspunsurile tale, vezi ce a fost aprobat, daca ai primit fundita sau nu.