| Amy a întrebat:

Funda! cum pot vedea raspunsurile mele, la care am primit voturi? va rog frumos spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

La Vizualizare profil cum a zis LastKiss iti arata doar numarul de voturi pe care le-ai primit pe categorii.Nu exista alta posibilitate decat sa dai clik pe 'raspunsurile mele'si apoi sa dai click pe fiecare intrebare in parte. sad
Bafta! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe Raspunsurile mele din pagina ta și acolo vezi.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ca sa vezi ce voturi ai primit de la fiecare...trebuie sa dai la fiecare intrebare la care ai raspuns, si sa intri la profilul celui care a postat intrebarea.
Nu ai sa gasesti la toti voturi, deoarece nu toti voteaza raspunsurile.

O seara placuta!happy

| Zoet a răspuns:

Buna!
Dai la vizualizare profil, in partea stanga, iar apoi vezi ca scrie acolo activitate, punctaj si voturi date de... Apesi pe punctaj si acolo iti scrie!

Sper ca te-am ajutat!
Fundita?big grin
Paaawave

Răspuns utilizator avertizat