| xXllulluXx a întrebat:

Poti bloca pe cineva sa vada o intrebare pe care o pui pe TPU? cum?(SCUZATI CATEGORIA)
dau FUNDAA!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Toate întrebările şi răspunsurile sunt publice. Nu ai cum să le ascunzi de la cineva anume. Cel mult poţi să le anonimizezi.

| onasis1961 a răspuns:

Cum pot ignora un utilizator?
Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile
Ce se intampla cand un utilizator ma ignora?
Daca un utilizator te ignora, nu ii mai poti raspunde la postari (inclusiv reply la raspunsuri) si nu ii poti trimite mesaje private.

| EvilThoughts a răspuns:

Da.Te duci frumos la profilul acelui user si apesi pe butonul „ignore user". Simplu happy. Sper că te-am ajutat.

| Trolli a răspuns (pentru EvilThoughts):

Daca blochezi un utlilizator, el iti va vedea intrebarea, insa nu va putea posta.
(stiu pentru ca m-a blocat cineva laughing)

| EvilThoughts a răspuns (pentru Trolli):

Oh, nu știam asta happy

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Nu poti asa ceva, nici nu cred ca ai avea de ce. Există posibilitatea doar de a bloca un anumit user.
Te duci la profilul user-ului respectiv şi apeşi butonul ignoree.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Există posibilitatea doar de a bloca un anumit user.
Te duci la profilul user-ului respectiv şi apeşi butonul ignore user.
Te pup!

| AdyHytPower a răspuns:

Nu se poate sa le ingnori si categoria este buna