| Prezidentul a întrebat:

Propun sa se adauge un buton de editare rapida pentru raspunsuri si intrebari. Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există (imediat deasupra postărilor tale la "Răspunsurile mele" şi "Întrebările mele"; numai e activ doar vreo 24 de ore).

| Prezidentul explică (pentru NOname):

Stiu acea varianta... Dar as vrea sa fie o editare directa pe intrebare/raspuns, ceva mai rapid, intelegi?

| NOname a răspuns (pentru Prezidentul):

...şi eu aş vrea să se vândă mâncarea direct mestecată, iar marea să se mute sub geamul meu. day dreaming

| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi o idee buna...mi-ar place sa fie luata in considerare! happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar fi excelent. Și câte alte propuneri mai sunt... Cred că s-a început întocmirea listei de Crăciun.hee hee

| faramatania a răspuns:

Poate fi o propunere solidă numai dacă aceste editări pot fi vizibile apoi (ca pe FB.), altfel rămâne doar un buton în mâna unor hoți, care pot schimba rapid un raspuns eronat într-unul corect, și nu mai ai timp nici de un print screen doveditor.

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei robotelul mai editeza unele raspunsuri...dar nu si intrebari
Scrie la contact, cine stie!

| Jipa95 a răspuns:

Un raspuns il poti edita oricand. Si intrebarea postata de tine la fel, dar pana in momentul in care un user iti raspunde la intrebare. Din acel moment nu mai poti edita intrebarea.

| UndeadXD a răspuns:

Exista dar trebuie ceva mai rapid