| Fatamuntilor a întrebat:

S-a schimbat ceva la TPU? Nu-mi apare nimic la notificari,si nici la,, raspunsurile primite".Azi dimineata aveam la amandoua!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

S-a schimbat sistemul de notificare. Vezi pe blog :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4116&cpage=1#comment-52169

| Fatamuntilor explică (pentru Azµre):

Nu intrasem pe blog.Imi ia ceva timp pana ma obisnuesc cu noul sistem.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
acum am vazut, dar nu imi place ce vad. oare de ce s-a aplicat aceasta "modernizare"?
O seara bunahappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Oricum sunt inca zapacita;

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Minuneeeee, am o notificarelaughing

| Azµre a răspuns:

Dar oricum e cam praf pentru început... mai ales faptul că dai click pe notificare și comment-ul nu apare, te chinui să cauți notificarea mai târziu în listă și ajungi la concluzia că tot nu merge...

| Fatamuntilor explică (pentru Azµre):

Si lasi pagubas... sper sa fie in avantajul nostru.

| Azµre a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Tocmai s-a remediat problema. Cel puțin la mine.

| Azµre a răspuns:

Dispar pe rând, cel puțin la mine așa se întâmplă.

| alexs99 a răspuns:

Nu-ti apare nimic la notificari si raspunsuri primite pentru ca a fost schimbat sistemul de notificari.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Da,intr-adevar s-a intamplat ceva pe site.S-a schimbat, le ai acolo la VEZI TOATE.Citeste articol:
http://www.tpu.ro/blog/?p=4116#comments
O zi buna!