| HermioneLove a întrebat:

Sall! am o curiozitate:cum ati descoperit voi TP-ul? eu l-am descoperit din intamplare cautand ceva(nu-mi aduc aminte)si am vazut acest site iar unpic mai tarziu mi-am facut si eu cont! voi?

19 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Și eu l-am descoperit la fel. Cautam pe google "Cum se lucreaza în PowerPoint", și m-a trimis la o întrebare de pe TPU... am stat vreo 2 luni fara cont, neștiind cum sa-mi fac unul. Mai tarziu am descoperit, și de atunci intru zilnic aici. :]

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Si te-a ajutat raspunsul gasit pe TPU? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Nu stiai sa-ti faci cont? Ce era domne asa de greu? Inca o chestie...de ce nu scrii si tu cu "a" normal? tongue

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Da... laughing

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram "amatoare"... anyway, eu sunt mai idioata...hee hee
De ce nu scriu cu "a" normal?
Pai sincer...habar n-am. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Pai sa stii ca o sa ma apuc sa scriu si eu in germana si daca ma intreaba cineva de ce o sa-i spun ca habar n-am.

| aliceinchains a răspuns (pentru hideaway):

Un răspuns cu care sunt total de acord, chiar nu pot să te contrazic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Scrii cu "a"pentru că e mai şmecher, ştiu eu. cool

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai copy-paste...
Intri la "Start" --> "All programs" --> "Accessories --> "System Tools" --> "Character Map".
Asta pentru Windows XP. :]

| Esperança a răspuns:

Aproape de fiecare dată când caut ceva pe Google îmi apare cel puţin 1 link cu TPU.

| Ana94 a răspuns:

Tot aşa. Nu mai ştiu ce căutam pe Google şi unul din link-urile afişate m-a trimis la o întrebare de pe TPU. Mi s-a părut un site interesant, aşa că m-am mai uitat pe el şi, după un timp, mi-am făcut şi eu cont.

| MrAngelus a răspuns:

Facandu-mi temele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrAngelus):

Epic! rolling on the floor rolling on the floor

| Foxie2 a răspuns:

Mereu cautam cate ceva si dadeam nu mai de linkuri de la TPU. La un moment dat era TPU in sus TPU in jos TPU in sus TPU in jos. Si am avut si eu o problema thinking am zis sa-mi fac cont.

Apoi mi-a placut destul de mult incat sa intru destul de des pe site-ul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cautam pe google " site de pupeze" si am dat de el, ca fiind prima optiune rolling on the floor rolling on the floor
Ia incearca!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Asta e chestia cu TPU: prima impresie pe care ti-o face cineva e intotdeauna inselatoare rolling on the floor rolling on the floor

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Nici nu stii cata dreptate ai!rolling on the floor

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

OOOO chiar merge!