| iuly25 a întrebat:

Sall! am si eu o problema: nu mai pot sa dau raspunsuri pe TPU pentru ca am vrut sa sterg o intrebare si zice sa trm un e-mail de confirmare. am incercat sa-l trm si a zis sa ma uit la mailul meu k voi primi ceva. si nu am primit. si la toate intrebarile zice:``cei cu e-mailul neconfirmat nu pot raspunde la intrebari`` sau ceva de genu. ce sa fac? funda!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O să-l primești, dar poare să dureze puțin. Caută și în "Spam"!
Succes.

| 이벨 a răspuns:

Mai intra o data pe e-mail si vezi daca l-ai primit. Daca nu, incearca sa mai stergi o intrebare. Trebuie sa astepti putin pana iti trimite pe e-mail.