| baterie777 a întrebat:

De ce nu primesc mail'urile de la TPU? Am selectat sa sterg o intrebare (foarte demult) si nici acum nu am primit mailul de confirmare. Si azi am incercat, dar degeaba. Am dat si la Retrimitere mail, dar tot nu-l primesc.

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Verifica si in folderul spam.

| baterie777 explică:

laughing Am gasit raspunsul din greseala. In partea stanga, pe langa Notificari am gasit ceva de genu: Trimiterea de emailuri din partea TPU dezactivata. Click aici pentru a reactiva.