| Barsan a întrebat:

am si eu o intrebare...
De ce nu mai imi raspunde nimeni la intrebaricrying am vreo 6 intrebari fara raspuns de creca 4 lunibroken heart

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Barsan conteaza si ce intrebare pui conteaza si la ce categorie deci daca pui o intrebare cu un joc care pe net numai se cumpara ceilalti nu iti raspund ca nu stiu eu nu prea raspund la intrebari mai mult pun intrebari pe TPU. Am intrebat si eu de unde pot descarca Neigbours from hell 3 nimeni nu mi-a raspuns ca nu a stiut tiam spus si iti mai spun odata conteaza si ce intrebare pui si la ce categorie pui. Sper Ca Te am ajutat

3 răspunsuri:
| Abandoned2 a răspuns:

Mai bine 0 raspunsuri decat niste ineptii care se termina cu "Funda?" la sfarsit.

| Laurretta a răspuns:

Este foarte simplu: nu știe nimeni să-ți răspundă.

| Felicica a răspuns:

Cum la asta iti raspundem asa iti vom raspunde la toate doar si doar cu o intrebare cu rost!