| Roberta00 a întrebat:

Da de ce nu imi raspunde-ti la intrebari? ca am una care nu are nici un raspuns.cryingcrying

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce intrebare, cea cu tema pentru acasa din lirica lui Arghezi? Pai e impotriva regulamentului si oamenii tind sa-i respinga, in mod natural pe cei care nu respecta regulile minime de comportament in public. Tu postezi pe un site, dar nu-i respecti regulile. E normal ca noi ceilalti, care le respectam, sa ne simtim jigniti si sa te ignoram.

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Mai pune-o odata!