| miaupisicutza a întrebat:

Am o problema! Atunci cand vreau sa raspund la o intrebare pusa de altcineva, nu reusesc! Ce sa ma fac? Plzzz...

Răspuns Câştigător
| RuleZaiko a răspuns:

Ai email-ul necomfirmat, când mai incerci să dai un răspuns, şi îţi scrie undeva '' click aici '', dă-i acolo, aştepţi un mesaj, si dai unde îţi scrie că ai confirmat email-ul. Doar dacă nu ai pus unul fals.

3 răspunsuri:
| ionutzz2590 a răspuns:

SAll ITi vai explica cum sa faci.Cand vrei sa raspunzi la o intrebare iti arata o casuta in care scrie ai un raspuns pentru acolo scrii ceai de spus si dai raspunde si iti apare doresti sal editezi sau sal publici dai publici si gata. FUNDA PLISSS

| miaupisicutza explică (pentru ionutzz2590):

Pai dau public si tot nu imi merege..nu imi apare raspunsul pe care l-am dat1

| okie0 a răspuns:

Sau nu iti apare pentru ca cei cu e-mail neconfirmat pot da doar 4 5 raspunsuri pe zi si scrie pe acolo trebuie sa gasesti ca sa-ti confirmi e-mailu da clik aici. Bafta! Fundita big grin