| genTlemeNNN a întrebat:

SALUT. Am si eu o problema. Cand raspund la intrebari nu imi pune raspunsul decat daca este foarte lung. De exemplu raspunsul : Salutare am si eu aceasta problema o poti repara aici :... (si pun un link) Nu mi-l publica. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Asta se întâmplă, uneori, când serverul este mai solicitat - atunci apar diverse "erori" : nu se postează întrebarea/răspunsul, nu apar notificări, nu apare categoria corespunzătoare în lista în care ar trebui s-o selectezi ( atunci când vrei să postezi ), etc.

De obicei, dacă dai "reload"/refresh la pagină se rezolvă problema.
Uneori, e nevoie să dai chiar 3-5 refresh-uri :))

Totuşi, dacă problema persistă, indiferent de oră ( pe parcursul zilei/nopţii ), atunci e posibil să fie o problemă aferentă contului tău şi poţi trimite un mesaj la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

O zi frumoasă.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că ai o astfel de problemă!

Eu, din ce văd la "răspunsurile tale", observ că sunt publicate şi cele SCURTE :

"Uita-te aici la tutorial si o sa iei CS5. Altul nu stiu : http://www.youtube.com/watch?v=U4vJWeXfMYk postat la 28 Decembrie 2013 21:08"

"Da a murit intr-un accident de masina. postat la 28 Decembrie 2013 21:04"

"Nu vei pati nimic.Doar ca iti vor trimite facturi acasa intr-una."

"Uite aici. Eu il am si imi functioneaza la perfectie. postat la 28 Decembrie 2013 17:59" - etc.

Vezi :
http://www.tpu.ro/utilizator/aaektc/raspunsuri/

Toate cele bune.

| genTlemeNNN explică (pentru bursuc001):

Asta pentru ca am dat de 2 ori posteaza. Asta este problema la cele scurte. TRebuie sa dau de 2 ori posteaza sa fie postate. Ai putea sa ma ajuti?

| bursuc001 a răspuns (pentru genTlemeNNN):

Asta se întâmplă, uneori, când serverul este mai solicitat - atunci apar diverse "erori" : nu se postează întrebarea/răspunsul, nu apar notificări, nu apare categoria corespunzătoare în lista în care ar trebui s-o selectezi ( atunci când vrei să postezi ), etc.

De obicei, dacă dai "reload"/refresh la pagină se rezolvă problema.
Uneori, e nevoie să dai chiar 3-5 refresh-uri :))

Totuşi, dacă problema persistă, indiferent de oră ( pe parcursul zilei/nopţii ), atunci e posibil să fie o problemă aferentă contului tău şi poţi trimite un mesaj la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

O zi frumoasă.