| Greceanu_Vlad_1998 a întrebat:

Cum fac monede TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este simplu: raspunzi foarte bine la intrebarile altor utilizatori si speri ca echipa TPU iti va aprecia raspunsul si iti va acorda cate o moneda.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu raspunzi pentru monede si din propie initiativa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzi lung, asa merge treaba

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cat mai mult, cat mai bine si corect la intrebarile de pe TPU, iar editorii o sa iti recompenseze efortul. Raspunsul apreciat de editori trebuie sa fie cat mai complet din toate punctele de vedere.