| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni cu probleme de somn (time: 1:45 AM, pardon, 2:05 AM acum, atat mi-a luat sa scriu chestia de mai jos, creier obosit ce-s).
Mă tepeu, mă, am o nelamurire si daca mi-ati putea explica v-as da de baut.Treaba e ca nu am inteles la,, Vizualizare profil" cand intri, tu ca si user de-aici, apasand pe,, Punctaj" si privind la,, Vizite" in dreptul carora sunt inscrise niste nr., ele schimbandu-se intr-un interval de 23-24 de ore, la ce se refera de fapt acest numar de vizite? Oare la de cate ori ti-ai accesat tu insuti/insati profilul de aici?
Eu nu am decat o luna daca stau sa privesc la data inregistrarii si la,, Vizite" scrie 1000 si ceva...M-am ingrozit putin, am mai intrat eu de mai multe ori intr-o zi pe aici, ca asa obisnuiesc, inchid-redeschis tepeu si tot asa, asa procedez eu cu mai toate pag. de fapt, nu imi place sa las niciuna deschisa pentru prea mult timp intr-o zi, chiar daca uneori le accesez din nou la cateva minute de la inchidere, mai si depinde, in fine.Dar nu prea vad ce treaba are asta cu raportul vizitelor facute de mine pe propriul profil, ca pe acesta il accesez mai rar, mult mai rar fata de scopul initial, sa citesc ce intreaba/scriu altii.Chiar asa sa intre dracii in mine sa imi fac 1000 de "vizite"? Daca alea sunt vizitele mele pe prof. meu atunci n-ar mai ramane decat sa-mi scriu si o scrisoare de dragoste eventual laughing, ca tot ma plac asa mult de atatea vizite (desi imi vine greu sa cred ca am intrat chiar de atatea ori acolo).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caramela are dreptate.
Numarul de useri care ti-au vizitat profilul.Eu asa cred.
E imposibil sa-ti contorizeze propria accesare pe profil si ce rost ar avea.Am incercat si cu auto-refresh sa-mi cresc numarul de vizite, ca nici eu nu stiam cine naiba intra sa-mi vada aberatiile si surpriza, nu creste deloc. Drept urmare, m-am convins ca am un urmaritor, o stalkerita, cineva care ma iubeste pe ascuns, imi ridica joia statui, vinerea imi face fursecuri si in week-end iese cu altul in oras.yay... http://youtu.be/y6Sxv-sUYtM?t=35s

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Inseamna ca profilul tau este vizitat si de alti useri de pe site...
Daca nu esti convins, intreba direct la admini.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna sa ai:)

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai nu intri de mai multe ori pe zi pe site? Adica intri, inchizi situl, il deschzi din nou, se inregistreza vizita.Se inregistreza orice vizita care o faci pe profilul tau!
NU cred ca se inregistreza vizitele altor useri.
Poti scrie si la contact, cei de acolo abia asteapa scrisorile noastre!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 17 938 de vizite.Bineinteles ca sunt vizitele mele pe tepeu. Daca ar fi fost sa fie vizite ale userilor as fugi din lume nu din tara.iti dai seama cate scrisori de amor trebuie sa fac sau sa primesc.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as explica, dar nu imi vei da de baut. Si oricum, eu n-am avut probleme de somn aseara.

| StefanKogut a răspuns:

Is vizitele tale, dar nu pe profil ci se refera mai degraba la de cate ori te-ai logat in cont, si daca tu zici ca faci scurta la mana de cat de mult inchizi si deschizi taburi in browser intr-o zi, atunci nu e de mirare. Deci succes cu scrisoarea, o astept postata ca sa ne radem si noi nu numai tu cu tine.