| Marvinmiau a întrebat:

Salut, si-a cumpărat vreunul din voi ceva de la magazinul de premii de pe TPU? Daca da, cum a primit monede, cat a durat sa le adune si ce si-a cumpărat?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sigur că da. Citește: https://www.tpu.ro/......e-voastre/

| dannyel86 a răspuns:

Primesti cate o moneda pentru fiecare raspuns apreciat de editorii site-ului TPU.
Nu conteaza cantitatea informatiei oferite, ci calitatea acesteia.
Nu exista un interval in care se ofera, ci daca se considera ca raspunsul tau e bine construit, administratorii te recompenseaza in monede. Eu am strans cateva pana acum, dar nu suficient cat sa cumpar din magazin produsele disponibile.
Din cate stiu, monedele au si o valabilitate limitata. Nu le folosesti, ele dispar dupa un timp.