| Flaviucu a întrebat:

Salut, sunt nou pe TPU, am raspun la 2 intrebare puse de 2 utilizatori si nu imi apare raspunsul. La categoria "Raspunsurile mele" imi apare "raspuns in asteptare" Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Aşa se întâmplă cât eşti junior. Răspunsul trebuie să fie aprobat mai întâi. Asta se întâmplă dacă răspunsul respectă toate condiţiile puse de regulament pentru a fi publicat pe site. Nu trebuie să faci nimic, răspunsul o să apară pe site în câteva orewinking

| Flaviucu explică (pentru betsy):

Ms mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flaviucu):

Pentru ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca raspunsul trebuie sa fie aprobat daca ai injurat nu cred va aparea o sa apara!

| Flaviucu explică (pentru anonim_4396):

Nu am injurat, am vorbit frumos si am scris corect.