| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vota un raspuns? (inteligent, eronat, folositor, nefolositor).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Sub fiecare răspuns ai,
"Evaluează / Raportează",scris cu albastru.
Dai click pe evaluează şi acolo bifezi căsuţa, sau căsuţele:folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, eronat.
Aici bifezi ce căsuţă vrei tu, în funcţie de cum crezi că este răspunsul, ce fel de răspuns este,
şi după click iarăşi butonul "Evaluează"(albastru).
Şi încă ceva, poţi da voturi numai dacă eşti utilizator Senior.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sub fiecare răspuns, în dreapta este o ferestră (Evalueaza / Raporteaza), dai clic pe Evalueaza și ai patru ferestre, clic pe cerculețul/pătrățelul pe care consideri că merită acel răspuns, apoi clic pentru validarea votului pe Evalueaza din chenarul albastru din dreapta.
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
O seara minunata sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Sub raspunsuri ai ''evalueaza'' dai click si votezi raspunsul.

| michelia a răspuns:

Alegi raspunsul pe care vrei sa-l votezi, dai click pe " evalueaza" si bifezi casutele compatibile ( folositor sau folositor si inteligent, nefolositor etc. ) dupa caz.