| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate vota raspunsurile la o intrebare si cum? oricine doreste voteaza un raspuns (folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, retardat?). atunci isi poate vota si propriul raspuns si nu e corect.
deci, cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

A sa este, nu se mai pot vota proprile raspunsuri ca inainte. Poti doar sa votezi alte raspunsuri ale altor utilizatori.

1 răspuns:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu se mai poate vota propriul raspuns. tu citesti raspunsurile la o intrebare a altui utilizator si daca il consideri folositor, il votezi.sau daca este infantil il poti vota ca fiind ''stupid''. s-au facut unele schimbari pe site.iti recomand sa citesti pe Blog despre noile schimbari.