| TOOL a întrebat:

iar am castigat acel concurs cu 120 de raspunsuri, si nu mi-am primit titlul de campion al zilei ( tin se mentionez ca amc astigat pe 25 Aprilie ), data trecuta cand am castigat am primit titlul de campion dupa 12 ore, cand il voi primii acum funda?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Titlul il vei primi dupa validarea raspunsurilor, adica in cursul primei zile lucratoare (scrie in regulament).

| Floreenofficial a răspuns:

Felicitari! happy
Dar nu te mai chinui...totusi e un efort destul de mare. sad Bafta!

| kar1GaNNN a răspuns:

Titlul o sa il primesti dupa validarea raspunsurilor.
Citeste in regulament.

| IrinaAndreea a răspuns:

Daca te uiti la lista campionilor nu scrie nimic la data de 25 aprilie, deci probabil mai dureaza pana apare pe site, deci pana primesti premiul. Felicitari big grin