| Idkidk a întrebat:

Salut, voi când sunteţi pe locul 1 / aţi câştigat titlul de campion al zilei, aţi făcut-o pentru că vreţi să fiţi campion, sau că aţi dat multe răspunsuri şi aţi ajuns acolo?

38 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am ajuns campionul zilei fiind un trafic slabut in acele zile.
Daca as fi vrut acest titlu, as fi raspuns toata ziua sa castig.
Asa ca, ma limitez si raspund acolo unde cred ca pot fi de ajutor!
O zi buna happy

| Idkidk explică (pentru caramela):

Mulţumesc, şi dumneavoastră să aveţi o zi bună!
winking Da, sunt unele zile când se câştigă cu 20 de răspunsuri!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu as putea sa castig in fiecare zi. Stau acasa toata ziua si ma plictisesc. Nu o fac ca nu vreau sa dau raspunsuri de dragul de a le da. Se poate sa mai fi gresit cateva dar in rest incerc sa fiu cat mai aproape de adevar.

| Idkidk explică (pentru Salontanul):

Şi eu mă chinui să câştig azi, că am şi teme, nu ştiu dacă pot. crying

| RAY a răspuns:

Pur simplu asa s-a intamplat

| Idkidk explică (pentru RAY):

S-a întâmplat, s-a întâmplat. Ca în Frozen, eu chiar am vrut azi să fiu. Deşii aş vrea să fac 200 răspunsuri, dar îmi e somn. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Importanta e calitatea lor nu cantitatea de raspunsuri

| Idkidk explică (pentru RAY):

Da, dar vreau să fiu şi Campioană! Oioioi, zici că-s Ardeleancă. rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am dat multe raspunsuri utile, nu am pus intrebari sa imi raspund singur de 20 ori si nici nu am impartit raspunsul la o intrebare in 2-3 alte raspunsuri ca sa iasa mai multe la numar.

| Idkidk explică (pentru suntserios):

Serios...Ştii că nu eşti amuzant! Dar tu ai fost cred că de 10 ori, chiar mai mult, mi-aş dori şi eu să fiu. Dar aşa sunteţi voi, şi nu pot fii...

| suntserios a răspuns (pentru Idkidk):

Nu te ajuta cu nimic. Intamplarea a fost sa castig.

| Idkidk explică (pentru suntserios):

Dar cine a zis că o să câştigi?

| suntserios a răspuns (pentru Idkidk):

Nu ziceam de azi... de datile trecute.
Poate castig si azi cine stie.

| Idkidk explică (pentru suntserios):

Nu te voi lăsa. Pe mine nu mă doboară nimic.

| suntserios a răspuns (pentru Idkidk):

S-ar putea sa te doboare adminii cand vor valida raspunsurile happy

| Idkidk explică (pentru suntserios):

happy Ha, ha. Cât simţ al umorului ai. Nu vreau să mă gândesc ce ţi se întâmplă ţie la validare. şi un sfat în viaţă : Nu presupune înainte să se întâmple.

| suntserios a răspuns (pentru Idkidk):

Cum zici tu... mie mi s-au sters si zeci de raspunsuri la validare, ma rog s-au sters zeci de intrebari la care raspunsesem. Ai sa vezi tu, saptamana viitoare candva cand se ajunge la validarea zilei de azi.

| Idkidk explică (pentru suntserios):

Ştiam. Dar uite, sper să câştig. sad Dar ştiu că tu şi Onu sunteţi cruzi, şi nu lăsaţi şi pe alţii să câştige.
Nu crezi că dacă o să câştigi mereu mereu, mereu, nu te vei mai distra pe TPU!

| suntserios a răspuns (pentru Idkidk):

Uite eu plec de acasa vreo 2 ore... poti sa bagi mare happy

| Idkidk explică (pentru suntserios):

Eh...Tot o să mă prinzi din urmă şi după.Că tu răspunzi repede...sad Nu prea am şanse, tu eşti priceput.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In principiu raspund ca imi place. Dupa daca vad ca as putea sa fiu campionul zilei... de ce nu?winking

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cam aşa ceva.winking Şi eu sper să iau aurul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Mie imi place argintul.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Şi mie, dar nici măcar bronzul nu-l am.hee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Dar de ce? Cand te-au suspendat s-a sters si bronzul?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Nu îl aveam...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Pai ai fost campionul zilei cel putin odata.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ba nu.sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Dar eu asa stiu ca ai fost. Hm...

| R0R0 a răspuns:

Amandoua.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Şi eu vreau acum s-o fac.batting eyelashes Am m-ai făcut-o de 1 Aprilie.winking

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Bafta atunci!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Mersi, şi ţie baftă! Mereu baftă! În orice ai de făcut!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Mulțumesc!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Cu plăcere!

| RareşTPUro a răspuns:

In general ca sa ajungi Campionul zilei, trebuie sa raspunzi la intrebarile altora AJUTAND, nu raspunzand tip SPAM sa faci raspunsuri si atat. Si trebuie sa ajungi locul 1. Dupa ziua cand ai raspuns cu cele mai multe raspunsuri folositoare si ajutatoare, aceste raspunsuri vor fi verificate de catre un moderator TPU in curs de 48 si 72 ore! Si doar pe urma vei primi insigna "Campionul zilei"

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Chiar nu dau importanţă pe ce loc sunt! Îmi face plăcere să pot ajuta!winking

| milkie a răspuns:

Pentru că voiam să fiu campioană. We aaaare the champioooons.