| anonim_4396 a întrebat:

la ce este bun Oracolul TPU? Vouă vă plac intrebările puse in acest oracol? Vă multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

In mare parte nu ma deranjeaza acest oracol, recunosc ca unele intrebari nu isi au rostul

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uneori imi plac/alteori nu.dar avem libertatea de a alege sa raspundem ori ba
O seara bunahappy

| LTAA a răspuns:

Nu inteleg acest oracol!

| mODIN a răspuns:

De obicei.Ma cam enerveaza cand sunt multe intrebari la rand despre aceeasti prostie, gen 10 intrebari la rand despre telefonul meu.

| Seducatorul a răspuns:

Nu-mi plac deloc! Sunt chiar penibile si de 2 bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, îl ador. Mai ales când mă întreabă dacă aş vrea să locuiesc într-o colonie pe Marte.

| RiRikk a răspuns:

Pai...daca eu intru pe profilul tau si tu ai raspuns la cateva intrebari din oracol, eu pot sa aflu mai multe despe tine. Nu am nimic de spus in legatura cu oracolul, sunt intrebari obisnuite. O zi buna in continuare.

| Bogdan_Bogdan_1995 a răspuns:

Mi-e imi place oracolul!

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan_Bogdan_1995):

Pai da.Intrebari pentru copii.