| Lykan a întrebat:

nu stiti cand apar campionii zilei din ultimele doua saptamani am observat ca din 4 august nu mai apar apar la o anumita perioada o data pe luna sau ceva de genul?
D-au Funda

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

BUNAhappy
Dragilor,
Dupa o lunga perioada in care am recompensat fiecare Campion al Zilei cu un tricou, schimbam mecanismul, pentru a va putea oferi un premiu mai substantial.
Asadar, de astazi, 28 iulie 2014, procedam in felul urmator:
- validam in continuare manual raspunsurile Campionului Zilei, iar acesta primeste un badge special pe profilul lui
- la finalul fiecarei luni, toti Campionii Zilei sunt inclusi intr-o tragere la sorti. Castigatorul primeste un cadou special gandit pentru el. Asta inseamna ca daca cineva isi doreste sa faca un curs de balet, sa aiba un anume joc sau sa invete sa deseneze, o sa incercam sa ne ocupam de asta happy Dorinta noastra este sa rasplatim implicarea in comunitate intr-un mod personalizat. La inceputul lui septembrie va vom povesti despre primul castigator.
Regulile pentru validarea raspunsurilor raman in continuare aceleasi.
Toti cei care au castigat tricoul pana pe 27 iulie (inclusiv), il vor primi. De asemenea, si cei care au avut cele mai multe raspunsuri intr-o saptamana vor primi cana TPU.ro.
Spor la raspuns.

Alexandra – TPU
INTRA PE BLOG SI TE VEI CONVINGE.
O seara bunahappy

| Jipa95 a răspuns (pentru caramela):

El dorea sa stie de ce nu au mai aparut in sectiunea campionii pe zile nimeni din data de 4 august.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Jipa95):

User caramela a vrut sa spuna ca s-a sistat concursul pentru tricouri si nu are cum sa apara acel top. Explicatiile sunt date pe blog!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dragilor, "Campionii pe zile" ( deci topul aferent ) va mai apărea chiar dacă nu se mai dau tricouri :)
Asta pentru că se va acorda acel "badge" special ( o "insignă" ) cu "Campionul zilei";)
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

Dar, cel mai probabil, în această perioadă, Adminele sunt în CONCEDIU :))
Au şi ele dreptul la un concediu ( doar sunt angajate )!

Deci, trebuie să aveţi RĂBDARE până se vor întoarce din concediu şi apoi vor valida topurile - din urmă, începând cu cel aferent datei de 5 august...

Toate cele bune.

| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Am observat si eu. Din pacate, sunt doar 2 admine, iar uneori nu pot face fata volumului foarte mare, sunt cu totii oameni, poate au luat o vacanta bine meritata. Nu te teme, vor aparea in curand campionii pe zile happy