| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-va si voi parerea despre aceasta intrebare din imaginile de mai jos, care a fost stearsa, daca contravine vreunei legi?

http://imageshack.com/a/img577/9817/bx20.png
http://imageshack.com/a/img607/9757/idl6.png

Intrebarea initiala a fost aceasta:

http://imageshack.com/a/img835/6857/4jbd.png

si care a fost stearsa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebarea nu ţi-a fost stearsă/raportată, ci blocată automat de un program, care a fost setat să cenzureze întrebările care conţin cuvântul t-o-r-r-e-n-t. Poate nu este cea mai înţeleaptă setare, dar asta e. Ai fost doar o victimă colaterală în lupta cu piraterie.

| MskDesign a răspuns (pentru NOname):

Salut prietene!
O astfel de problema nu se poate rezuma la "asta e"
Am raportat aceasta problema la administratia site-ului, si daca nu imi vor repune intrebarea la loc, imi voi sterge contul.Nu sunt un Einstein dar nici ultimul sarantoc.Eu folosesc aceasta tehnologie si acest program pentru a trimite poze, filmate si documente celor aflati in tara, si mai precis celor dragi mie.Eu sunt norocos ca stiu sa fac, dar imagineaza-ti ca intreba cineva care nu stia sa faca.

| NOname a răspuns (pentru MskDesign):

Eu înţeleg, dar faptul că te răsteşti la mine, nu te va ajuta cu nimic. Nu de mine depind aceste lucruri şi nu am vreo putere magică de a schimba ceva. Nici discuţiile cu administratorii nu cred că îi vor face să anuleze o opţiune care curăţă site-ul de multe mizerii, chiar de şi dă rateuri ocazionale (fără intenţie).

Încearcă să repostezi întrebarea, dar de data asta semi-cenzurând cuvântul buclucaş. Succes, MskDesign! : )

| MskDesign a răspuns (pentru NOname):

M-ai inteles gresit,eu nu ma rastesc la nimeni,si mai putin la tine, sunt o fire destul de calma pentru a nu face asa cevalaughing
Faptul ca sterg astfel de intrebari, ingradesc libertatea internetului, si mie sincer sa fiu, imi provoaca oroare.Imi cer scuze daca crezi ca am intrecut limita.

| NOname a răspuns (pentru MskDesign):

Ok atunci. O seară frumoasă. : )

| EarsOfAFox a răspuns:

Asa cum a zis NOname, trebuie sa fie o intrebare blocata automat din cauza unor cuvinte cheie. Apoi duminica nu modereaza administratia TPU.
Reformuleaza-ti intrebarea si nu te criza!

| EarsOfAFox a răspuns:

Si nu cred ca era cazul sa ne arati public mesajul tau de la Contact, sa-ti mai vedem numele real si adresa e-mail. Astea-s date confidentiale in mod normal.

| anonim_4396 explică (pentru EarsOfAFox):

Omul se simte atat de singur ca doreste stalkeri.