| M4t3utz a întrebat:

Sunt nou aici si nu prea le am cu TPU. Am aflat de pe Google de TPU. Deci vreau sa stiu la ce ajuta,, fundele".

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu ajută la nimic.
Ele sunt semnul de mulțumire a celor pe care i-ai ajutat și valorează 100 de puncte.
Numai bine!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| ChioruL14 a răspuns:

O sa-ti blestemi ziua cand ai aflat de TPU, o sa vezi laughing

| Valery12 a răspuns:

TPU te ajuta ca sa dai diferite intrebari si cineva sa raspunda ca exemplu am vazut o intrebare care scria,,spuneti obiecte,animale cu litera,, r'' si eu am raspuns si in acest fel se foloseste TPU pentru a scrie mesaje (intrebari, raspunsuri)