| RoIT a întrebat:

Sunt pe locul 1 la concurs cand se valideaza ziua respectiva ca sa castig si eu?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei de azi se validează în zilele următoare...

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant in proces de selectie, eu am ramas primul duminica trecuta si le-am zis ca vreau sa trimit tricoul la un copil sarac numai ca nu au terminat treaba... tu asteapta si daca stii sigur ca ai ramas primul in cap il vei primi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trebuie sa te mentii pe prima pozitie pana la miezul noptii cu cele mai multe si de calitate raspunsuri
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu apari castigator.

| darrio2007 a răspuns:

Acum apari castigator(13 martie).Vei primi e-mail la sfarsitul lunii sa ti se ceara adresa si numarul de la tricou.Asa a fost la mine.

| alexs99 a răspuns:

A doua zi sunt analizate toate raspunsurile si, daca ai avut cele mai multe raspunsuri de calitate, castigi un tricou.
O zi buna.

| LTAA a răspuns:

Trebuie să raspunzi până la miezul nopții, că vine altcineva și îți ia locul!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Trebuie sa fii la miezul noptii cu cele mai multe raspunsuri. Nu-ti face sperante daca nu ai 250 de raspunsuri, seara intra mai multi si te vor intrece, de obicei in cursul zilei cel mai tare are cam 80 raspunsuri, iar seara 150-250.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot vedea rank-ul utilizatorilor?
Topul utilizatorilor TPU este disponibil in sectiunea Comunitate sau aici http://www.tpu.ro/useri.
Ce este Campionul Zilei?
Campionul Zilei este utilizatorul care a postat cele mai multe raspunsuri utile in decursul unei zilei. El este recompensat cu un tricou TPU.ro, cu design special si un badge pe site.
Mai multe detalii sunt aici.

| Biiskrem a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Trebuie să te menții pe prima poziție.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Trebuie sa raspuni la cat mai multe intrebari intr-o zi pe la sfarsitul luni vei fii contactat de un admin prin e-mail unde ti se va cere sa completezi date despre tine telefon, strada etc