| Dayuuum a întrebat:

Heei. Se pare ca sunt pe locul 1 la acel 'concurs' cu cel care are cele mai multe raspunsuri intr-o zi. :3
Deci castig ceva? nu e neaparat sa castig ceva, doar ca is curioasa laughing. Cum mi se da tricoul/cana aceea? Voi ati primit ceva vreodata? mersi,

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Unde te-ai vazut tu pe primul loc? ca eu nu te vad.
Vei castiga un tricou, doar atunci cand in top esti pe prima pozitie si te mentii pana la miezul noptii. daca iti doresti asa de mult, persevereaza si vei castiga, este frumos sa castigi macar o data.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, eu am primit trei tricouri și două căni chiar dacă la profil am atâtea zile de campion.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te grabi sa tragi concluzii.Inca nu ai fost validata.Eu am primit un tricou pana acum.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

ÎNTÂI, trebuie ca Adminii să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătoareal" zilei respective.

Dacă vei fi VALIDATĂ câştigătoare a zilei respective, atunci vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Eu am primit vreo 5 tricouri şi o cană happy

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Uite aici topul si vezi cat mai ai de muncit
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Da o sa primesti tricoul la sfarsitul lunii vei primi un e-mail unde ti se pun inrebari de genul strada orasul numar de telefon etc. Si vei primi tricolul doar daca te aflii pe prima pozitie ceilanti top 2-3 si ceilanti nu primesc nimic poti deveni campionul zilei doar pana la sfarsitul zilei adica pana la ora 23