| anonim_4396 a întrebat:

Tot trimit mesaj la astia de pe TPU sa-mi stearga contul asta dar vad ca nu mi-l sterge nimeni.
Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, poti sa pleci definitiv de pe forum!

| lpavel a răspuns:

Sa ignori acest cont! de ce vrei neaparat sa fie sters? daca vrei alt cont ignora-l pe asta si fa-ti altul! Simplu nu?

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Pentru ca pe asta am un e-mail care vreau sa-l folosesc pe alt cont deja existent, si vr sa-l sterg de tot pe asta

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai fa-ti un alt email: hotmail, yahoo mail, free mail, gmail etc poti alege orice si se poate face foarte rapid, iar ca sa nu uiti, salvezi toate datele in pc, si gata, nu mai ai batai de cap!

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Regulamentul nu permite decat un cont.

| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Si cui ii pasa de regulament? alt email alt cont la nesfarsit... laughing la urma urmei aici nu ai ce pierde!

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Poate doar stima celorlalti.