| KingofDeathx a întrebat:

Transportul e gratis la curier pentru tricou?

Răspuns Câştigător
| herbil6 a răspuns:

Da totul e gratis Succes in continare

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu te costa nimic, doar sa fai datele de contact corecte atunci cand ti se cer.
O zi frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, tricoul îl primeşti GRATUIT, fără să plăteşti ceva!
Toate taxele sunt plătite de "patronii" site-ului TPU happy

O seară frumoasă.

| alexs99 a răspuns:

Da,transportul este gratis, nu trebuie sa platesti nimic pentru a intra in posesia tricoului.

''40. Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40
O zi buna.

| andrei1237 a răspuns:

Da,tu nu vei plati nimic.Vor plati cei care il trimit de la Bucuresti.