| anonim_4396 a întrebat:

V-au fost sterse intrebari fara sa incalcati nici o regula? Daca da, ati primit un raspuns

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Uneori doar pentru că la ele s-a iscat un conflict, întrebarea în sine nefiind neregulamentară.
Am fost rugată să accept situaţia cum era (prefer aşa, decât nişte scuze jalnice).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am multe raspunsuri sterse, am primit raspuns, dar explicatia este logica
Intrebarea respectiva a fost raportata/stearsa.
Ma deranjeaza ca vad postari sterse, dar asta e..imi fac datoria ca doar asta este scopul meu
O zi frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se întâmplă DES sad

Mie mi s-au şters peste 100 de răspunsuri la întrebări care, CHIPURILE, încălcau Regulamentul laughing

În momentul în care o întrebare/răspuns a fost RAPORTAT şi a fost şters AUTOMAT de pe site, NU se va mai reposta înapoi ( din păcate )...

Asta este, va trebui să te "obişnuieşti" cu situaţia sad
NU prea avem ce face!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Aparent da.Desi raspunsurile nu incalcau nicio regula, intrebarile da.
Si odata cu intrebarile, logic dispar si raspunsurile.
Nu sunt foarte deranjata, imi pare rau pentru timpul alocat acelei postari.

| cristimihailov a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la ambele da.
Insa ar trebui sa intelegi ca sunt doua persoane care ar trebui sa faca fata la milioane de raspunsuri si intrebari.

Deci nu te mai agita aiurea.

| LTAA a răspuns:

Cam da.
Dar sunt multe intrebari idioate, la care eu raspund civilizat (s-a intamplat o data sa iau si funda), intrebarea sa fie stearsa, iar mie sa imi apara raspunsul la "Postari sterse", iar funda, disparuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cerut reanalizarea unei singure intrebari. Da, mi-au raspuns, nu si-au schimbat parerea. Eu rasapunsesem fara sa incalc vreoi regula cu o parere despre un text literar (nu era o intrebare de genul "am o tema..." sau "am nevoie de un eseu...", cerea doar pareri). Se pare ca adminii considera orice intrebare care cere o parere sau lamurire despre ceva ce se preda si la scoala, facut de teme. Ma intreb cum ar fi daca un adult care a terminat scoala ar posta o astfel de intrebare.

In fine, deci daca nu ai incalcat nicio regula si intrebarea putea fi interpretata cumva ca rezolvare de teme, e posibil sa fie asta.

| unprietenaproape a răspuns (pentru anonim_4396):

Va multumesc ca mi-ati raspuns, mi-a fost din nou stearsa, probabil ca au dreptate. Dar nu inteleg cum ati primit intrebarea mea pe mail fiindca eu doar am postat o pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!

| ChrissD a răspuns:

Daca incalci reguli TPU iti va sterge intrebarile pentru ca asa este normal ...trebuie sa fi atent la ce intrebi