| 保羅 a întrebat:

Voi ati vrea intrebarea asta in oracol?,, Ce ai vrea de Craciun?"

11 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Din pacate, aceasta intrebare nu se preteaza pentru a fi inclusa in Oracol. Variantele de raspuns sunt prea numeroase si nu am reusi sa o formulam de asemenea natura incat oricine sa poata raspunde la ea.

Alexandra - TPU

| 保羅 explică (pentru TPU.ro):

Da alexandra m-am gandit si eu ca o sa fie prea multe raspunsuri am intrebat si eu asa sa vad cum raspund utilizatori TPU!

| TPU.ro a răspuns (pentru 保羅):

Ne pare rau ca nu-ti putem satisface dorinta incluzand aceasta intrebare in Oracol, dar o poti posta in comunitate, la categoria Conversatii.

Alexandra - TPU

| 保羅 explică (pentru TPU.ro):

Nici o problema

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu ..nu as vrea asa ceva in oracol, pentru ca nu ai avea cum sa raspunzi, e mai bine sa o adresezi pe site, dar si ai vor venii cu raspunsuri copilaresti. vreau telefon/tableta/parfumuri etc..majoritatea doresc lucruri materiale, dar nimeni nu zice ca ar dori liniste/fericire si intelegere in familie, sa fie parintii sanatosi etc..pareri impartite vor fi.
O FRUMOASA ZI SA AIhappy

| CautNume a răspuns:

Doar daca am putea adauga propriul raspuns.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

S-ar putea, daca ne-ar lasa sa scriem noi, nu sa alegem variante

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu, pentru că fiecare vrea câte ceva, nu cred că va vrea nimeni ceva la fel.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu prea merge pentru ca nu prea poate avea variante de raspuns.

| vladelvis a răspuns:

Da ar fi frumos

| leeya a răspuns:

Eu nu as vrea asa ceva