| AtateaConditii a întrebat:

Voi la ce categorii postati cele mai multe intrebari si raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

La mai multe categorii dar foarte multe la Educatie si Cultura Generala.

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu am o categorie la care postez mai mult, de cele mai multe ori postez la "Sport","Totul despre TPU","Informatii Utilitare" sau "Telefonie".

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Depinde cele mai multe și mai ușoare le dau la Totul despre TPU, cele la care mă pricep cel mai bine ar fi, Beauty & Fashion, Tehnologie, Gastronomie...
Și Dragoste&Sex mai intru câteodată...
Educație&Cultură Generală mai răspund.Am multe favorite.
O zi bună!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sport,Muzica,Totul despre TPU, Hobbies&Pets, Trivia/Amuzante, Filme si seriale

| Chαяtreux a răspuns:

Conversatii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sincer de cele mai multe ori postez la categoria "Conversaţii","Dragoste&Sex",
"Gastronomie","Sănătate", cam aşa ceva, tu la ce categorie postezi cel mai des întrebări şi răspunsuri?
Te pup!

| AtateaConditii explică (pentru anonim_4396):

La adolescenti, conversatii, hobby si pets, familie si relatiihappy.

| τττ a răspuns:

Bună.
Adolescenți, Totul Despre TPU, Dragoste&Sex, Timp Liber, Lectură, Beauty & Fashion. Uneori și la restul, dar nu prea mă pricep.Dar tu?
Pa, pa.

| Rebekka97 a răspuns:

Conversatii.tongue