| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ajung si eu utilizator avertizat. Asa degeaba. Sa vad cum e. Dar chiar nu stiu ce sa fac! Nu vreau sa ma apuc sa incalc regulamentul doar de dragul de ma vedea suspendat. Credeti ca un admin ar accepta sa ma suspende daca ma rog frumos de el s-o faca doar pentru ca am eu o curiozitate foarte mare si iesita din comun? Si da...am toate tiglele pe casa chiar daca nu ma credeti! Vreau sa ajung si eu pe pagina aia si sa scrie acolo la motiv "curiozitate neobisnuita". Macar e cineva de pe TPU care ma vrea suspendat? Ala eu, ala eu... sper sa vrea cineva!

Inchei prin a spune: "O minte curioasa e o minte sanatoasa!"

P. S. Daca nu puteti procesa intrebarea mea atunci raspundeti-mi la intrebarea ajutatoare: Am postat in plictiseala, sila? Eu va spun ca nu. Am pus o intrebare care nu s-a mai pus si cam atat! Sau s-a mai pus? Sufar de lipsa de "originalism"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, suspendări la cerere încă nu am avut pe TPU, deşi mi s-a propus deja să fiu prima. Da' se pare că fără motiv nu te suspendă nimeni.

La naiba cu adminii ăştia, nu vor să fie deloc "originalişti" şi încă mai aplică legea. Ce concepţii învechite, zi şi tu!

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă vrei neapărat să fii avertizat, fii tot ceea ce nu eşti şi succesul îţi este garantat.
Iar cât priveşte "originalismul", stai bine la acest capitol. Până acum mi s-au făcut astfel de "oferte" doar în privat. Nici nu mai ştiu de câte ori am fost înjurată pe degeaba şi implorată să-i raportez sau să le şterg conturile, de parcă aş avea această putere...
Vezi, nu eşti singurul curios, deci e bine, deci mai sunt minţi luminate, deci ţara are un viitor, deci trăiască TPU şi curiozităţile lui cotidiene!

| EmaS a răspuns:

Metro,ce ai patit, ai temperatura? Nu asa te stiu eu.Nu esti genul de om certat cu disciplina.Fa-ti mai departe datoria fara compromisuri.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Lipsă de originalism rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor, mi-a plăcut asta!
Păi măi Metro, nu știu cum să-ți zic; eu nu am făcut nimic altceva decât să tachinez un expert "optimist" din cauza faptului că nu știe să scrie, și am primit un mail de la Cristina, prin care mi se cerea să renunț la "limbajul neadecvat".
Am cerut dovezi elocvente, referitoare la limbajul meu și n-am mai primit niciun mail. Numai mie mi se pare ciudat?

| justitiarul a răspuns:

Metro! Te avertizez:viitoarea ta fundita va fi de la mine!
Prin urmare esti un utilizator avertizat.

| Flav a răspuns:

Mmmmm, asta-i din repertoriul: este liniste pe site si nu prea ma simt bagat in seama. Hai sa punem o intrebare dubioasa, unde daca se poate sa parem si putin interesanti, sa stie lumea ca mai traim.
Daca doreai sa fii suspendat, puteai asa bine sa-ti faci alt cont(ca doar nu esti la primul) si sa faci spam sau orice altceva.
Unii sufera de popularitate.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Metro! Sincer, cred că ți-e rău! Ce-ar fi să-ți astâmperi setea de cunoaștere prin alte metode? Nu știu, eventual încearcă asta, mișcarea face bine fizicului și oxigenează creierul http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
O seară cu zâmbet și gânduri limpezi, că ai nevoie!

| Aleqa a răspuns:

Păi,dacă chiar vrei sa fii avertizat, injură şi tu pe`aicilaughing Sau pe chat.
Sigur o sa fi avertizat.
Numaiii binee!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing neeh, ai pus o intrebare amuzanta. Pai eu zic sa injuri la Contact. Cu majuscule. Cele mai mari scarbosenii le scrii la inceput. Provoci un "lucrator" din piata Obor daca frecventezi zona (eu nu) si dupa dai copy-paste, si mai maresti putin. Ii sperii asa de tare pe admini, ca o sa te suspende direct uitand de motiv.

Sau nuuu! Mai am o idee. Pui un link gen killerjo.net, pentru a-i speria. Atunci nu vor putea specifica motivul, vor apasa din instict pe butonul ce duce la suspendare.
Sau iti mai faci un cont si le dovedesti cerand o verificare de ip.

Si da, nu pari cu toate tiglele pe casa. Dar apreciez curiozitatea, demna de S/f intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ema, dar nu-s certat cu disciplina. Vreau sa ajung si eu acolo pur si simplu.
Nu am temperatura, spre deosebire de Flav, care posteaza in stilul ala pe TPU de multa vreme cam la toate intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Jelli, nu! Nu vreau sa incalc regulamentul! Orice, dar nu asta! Eu vreau sa il conving pe Catalin sau pe Cristina sa ma suspende pentru ca asa vreau eu! Si asta nu ca sa ajung la "Utilizatori suspendati" si sa atrag atentia multora(cum probabil deja insinuati in gandurile voastre), ci pentru ca vreau eu sa vad cum e sa fii limitat pe site. Am curiozitati pur si simplu! Iar daca as incalca regulamentul de pe alt cont sau de pe asta n-ar avea farmec! Eu vreau sa fiu suspendat pe nedrept, la cerere!
Am observat deja ca reactiile userilor nu-s prea favorabile pentru mine, dar sa vad ce reactii au adminii! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, m-am gandit la ce motiv bun sa bag in cererea de suspendare.
"dependenta acuta de TPU; necesita concediu de odihna".
Ah, ce ziceti? Adminii ne vor binele, nu? Credeti ca o sa-i conving? Catalin insusi a spus ca e bine sa mai lasam TPU-ul din cand in cand big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm...da, asa voi face. Mi-as da singur funda! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si ce mai astepti? Pune odata intrebarea aia!