| SnowBal a întrebat:

Va rog daca se poate, cineva sa imi scrie si mie aici regulamentul de la TPU vreau sa il stiu ca sa nu incalc ceva fara sa stiu.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Aici gasesti informatii utile pentru tine.Bine ai venit!

| SnowBal explică (pentru EmaS):

big grin Mersi dar nu sunt prea nou venit, doar ca nu am citit regulamentul. Multumesc inca odata happy

| EmaS a răspuns (pentru SnowBal):

Cu multa placere! Si ce ai dori sa stii?

| SnowBal explică (pentru EmaS):

Doream sa stiu care este regulamentul ( Pentru ca postam ceva si poate nu aveam voie si eu nu stiam pentru ca nu citisem regolamentul. Si ce se aplica pentru nerespectarea regulamentului. Oricum multumesc happy

| EmaS a răspuns (pentru SnowBal):

Si eu.

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Regulamentul îl poți găsi aici : http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente

| ChioruL14 a răspuns:

Fa numai tampenii pe site pana incalci toate regulile. asa inveti cel mai bine regulamentul, pe propria piele laughing

| Ana94 a răspuns:

Intră aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Ai tot ce vrei să ştii aici.

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Nu prea are rost sa-l citesti!