| Alle_3476 a întrebat:

Vreau sa'mi decodez telefonul' sagemvf533 e pe vodafone si vreau sa il decodez in orange. Ajutati'ma si pe mine fara sa platesc la altii oameni.happy:d funda raspunsului care mergehappy.

1 răspuns:
| WinTerDrEam a răspuns:

Daca in orasul tau exista un service cu decodari telefoane, atunci e foarte simplu. Te duci la un astfel de service, platesti in jur de 30 Roni si ti-ai decodat telefonul. Pe urma poti introduce o cartela din orice retea si va functiona. Bafta.