| littleladybug a întrebat:

Vreau sa'mi decodez telefonul(motorola v360v codat pe vodafone)big grin...cine imi poate da un cod sau ceva pentru ca sunt certata cu ai mei si nu am banibig grin... funditalove struck

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

N-ul poti decoda asa simplu, prin introducerea unui simplu cod, trebuie neaparat sa mergi la un atelier specializat, deoarece in cazul decodarii telefoanelor motorola aceasta operatiune edte putin mai complicata in comparatie cu alte marci de mobile si nu costa foarte mult (in jur 35 lei).