| Macryna a întrebat:

1 http://www.lightinthebox.com/......04653.html

2 http://www.lightinthebox.com/......32801.html

3 http://www.lightinthebox.com/......32813.html

vreau sa ma marit cu unul dintre voi si nu stiu ce rochie sa aleg si ce baiat;;) ma puteti ajuta?;;)

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Nici una, oricum eu o sa imi fac prezenta doar in noaptea nuntii!

| Macryna explică (pentru Fernando9Torres):

Barbatii... sunt doar pe interes, ai dracu barbati laughing)))))

18 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Fă Macryno, lasă băieţii şi continuă-ţi studiile alea.

| Macryna explică (pentru Pricked):

-_-" tu iti dai seama ca am pus intrebarea la misto? -_- stai tu linistit/a nu umblu eu dupa baieti ca o panarama, nici nu ma cunosti, nu sti ce note am si daca te intereseaza am terminat cu media generala 9.90, nu mai comentati daca nu cunoasteti pe cineva trebuia sa-ti dai seama ca e o gluma si dupa categorie straight face

| Pricked a răspuns (pentru Macryna):

Too many straight faces, brr.

Eh, îţi trebuie o inteligenţă peste medie pentru a înţelege adevăratul sens al răpunsurilor mele.

| Macryna explică (pentru Pricked):

Spuse ea crezandu-se o persoana opened minded dar care nu e. asta ma inerveaza cel mai rau ca oameni care gandesc putin mai mult ca altii si fara studii chiar importante se cred mai destepte, tu esti un cliseu pe care l-am intalnit si in viata reala pffff...

| Pricked a răspuns (pentru Macryna):

Macryna
MACRYNA
opened minded?!
Edit, edit, edit.

Doar nu vrei să pari semidoctă, aşa-i?
EDIT

| Macryna explică (pentru Pricked):

Nu si nu-s asa de proasta cum ma crezi tu eu am spus ce am gandit tu esti asa draga nu eu si la 13 ani doar nu vrei sa fiu vreo mare academiciana nu? dar fata de alti copii eu mai fac ceva bun pe calculator nu stau si ma joc jocuri sau ma uit pe facebook pffff ce destepti va credeti toti cand cum ai spus si tu sunteti semidocti...

| Pricked a răspuns (pentru Macryna):

Macrynă, tell me ur secret. Cum naiba ai reuşit să obţii media 9.90, când tu eviţi virgula asta tâmpită? Mă chiorăsc de 4 minute la reply-ul tău şi tot n-am dat de vreuna.

Şi editează odată opened minded-ul ăla, ⊙︿⊙.

| Macryna explică (pentru Pricked):

straight face

| SabinaQueen a răspuns:

Pai nu stiu, toate is dragute si nici un baiat nu e in site-ul asta(sau cel putin la T/A) potrivit pentru tine, draga.

| Macryna explică (pentru SabinaQueen):

Stiu, nu? cu asta iti raspund la ambele raspunsuri laughing))))))))))

| HaLoGeNNN a răspuns:

Ma iei pe mine?
R:Nu!
Motiv:Vreau doar sex

| Macryna explică (pentru HaLoGeNNN):

Ce rau esti ma! laughing)))))))))

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru Macryna):

Imi plac doar fetele rele.

| Macryna explică (pentru HaLoGeNNN):

Mrrrrr nebunule laughing))))))))

| Radeas1 a răspuns:

Poţi să te măriţi cu Georgel de la Geangoieşti îi lipeşte un ochi şi are pielea roşie dar are aifon- Vă potriviţi de minune. Vrei să îţi dau numărul de telefon?

| Macryna explică (pentru Radeas1):

Da-i numarul lui pufuletziiii ei se potrivesc de minune laughing)))