| Cretaker a întrebat:

A observat cineva noua categorie?!
http://i.imgur.com/Vaf35.png

vreau sa'i multumesc Stelei ca ne'a ascultat rugamintile.

29 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam ar trebui!

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Pff. oi fi orbit, nu ştiu!

| Cretaker explică:

Hei Leopardon.

| JustMeBăi a răspuns:

Si ce ne'ar mai placea sa avem o asemenea categoriesmug

| Pisicuța a răspuns:

Heh, as vrea eu

| uǝʞɔıp a răspuns:

laughing as vrea eu

| Loome a răspuns:

Baa, ma duc sa postez.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Ha ha ha ha ha ha! Nu e nici o categorie noua.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Plus ca aceste categorii existente sunt puse in ordine alfabetica si,, Conversatii'' ar trebui sa fie dupa,, Comicuri'' deoarece litera m este inaintea literei n

| Leocerba a răspuns:

Cretaker, daca nu te-ai cunoaste(presupunand ca, totusi, te cunosti cat de cat) la cate dintre intrebarile Cretaker ai raspunde pe bune?
veeeeeeezi?

Răspuns utilizator avertizat
| dsadasdsada a răspuns:

Eram asa "wooow" dau repede x la comic ma uit la categorii...

Oh same old sh! t. : (

| dsadasdsada a răspuns:

Mhmhmmm, eu credeam ca e Cretaker
De ce dintr'o data toti ii spun Cretacker?straight face a?

| yumeee a răspuns:

Da. da' nu prea. laughing

| forever4you a răspuns:

rolling on the floorpai cred ca mi-e mi s-a stricat pc-ul ca eu nu o vad

| Tokha a răspuns:

@Handbal, esti prost/proasta.Era doar o idee de comic a lui Cretaker, ce nu intelegi? Stela, te ia mama' dracu' daca nu pui categoria asta laughing...nu pe bune ca asa putem separa comicurile de restul, ar fi mult mai usor cand avem chef de comicuri, ne uitam acolo.

| EuAli a răspuns:

Ar trebui rolling on the floor dar nu exista sad

| FaraNumeNuoah a răspuns:

@Tudorrrr se zice --comicurile-- nu --comicile--

a si cretaker, superwinkingas vrea eu sa apara si categoria aia, macar cand as vrea sa ma amuz, dau click acolo...si bufff...amuzament[mai mult pe mazgalelile altora]laughingrolling on the floor, dar recunosk, eu sunt paralele cu desenul[si matematica]

bye

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Offf...Pacat! Alarma falsa!

http://i.imgur.com/AoRMz.png

| Beatrice a răspuns:

Hey, ce idee buna! laughing ar fi fain!

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Deci noi nu o vedem nu pricepeti? Doar Cretaker poatesmug El are ochelari de vedere a categoriilor. Si mai e si super-erou smug

| Aiwendil a răspuns:

Probabil e o categorie microscopica! laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai, trebuie sa imi benoclez dioptriile mai intai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaa nu o vad.Deci doar tu poti posta? Eu nu pot vedea comicelestraight face.

| AlexandraFoo a răspuns:

Mai pacalit, sad