| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, de nu stiu cat timp tot vad fenomene stranii in zona in care sunt, ca de ex cine a vazut la san andreas este un mod cleo numit big foot cu cap de gorila, ceva asemanator era in parul unui gard de la vecini, numai capul i se vedea si m-am rastit la el si nu s-a clitit, avea ochii galbeni, daca ii avea rosii nu ma duceam mai aproape de 5 metri, si hiar a clipit, nu era pisica, veverita sau caine dar nu stiu ceva ciudat si tot asa pana la bunici unde nu gasesti nici un caine eram cu 2 prieteni la o casa abandonata, era pe inserate dar nu era intuneric decat 40% si dintr-o tufa aud nu stiu cum sa scriu urletul dar era un marait gros si sinistru, nu mai spun, am luato la fuga de nu mai puteam dupa e am auzit gomotul(apropo dupa ce am auzit zgomotul am ramas blocati 5-6 secuunde si unu mai mic a inceput aaaaaaa, dupa aceea toti am luato la fuga)zona campie-deal.la mine deal-munte.si plus ca am vise ciudate mereu ca de ex, casa mea era unita cu a bunicii mele plus un laborator secret unde se faceau experimente, pe casa (tripla)statea pe acoperis o creatura asa ceva (varcolac, aripi de liliac, cenusiu u gheare lungi si avea 2 tone cu toate ca era de 2, 5 m sau ceva de genu si era suplu si daca deschideam usle se putea prabusi casa si erau niste creaturi care dadeau cu parfum peste tot pentru ca creaturii ii placea mirosul frumos, in casa nu era curent si era intuneric si din cand in cand se mai rupea cate o bucatica din tavan si era un bec are lumina foarte naspa, lumina palida si creatura tot pe acoperis era in fine visul a fost mai lung dar sa vezi cum esti blocat si se darama casa pe tine? In vis. asta a fost in vis, opinia voastra.

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

C'mon,dude...eu vedeam demoni and stuff...dar am lasat tampeniile deoparteoh go on

| Loome a răspuns:

Too much video games, boy.
Ar fi misto sa vezi in 4d de la jocurile video.

| hominid dreak a răspuns:

Elimina filmele horror si jocurile video pe astfel de teme. Mintea ti-o formezi prin hrana pe care i-o dai prin ceea ce vezi, ceea ce asculti, ceea ce citesti. Ocupa-ti mintea cu ganduri bune, frumoase si vei avea si pace sufleteasca.

Răspuns utilizator avertizat
| Raisa a răspuns:

Alo fratilor, ati uitat ca e categoria TRIVIA/AMUZANTE?

| Adelin_1656 a răspuns:

Daca esti gamer, se explica. Nu o lua de rau, dar treci intai pe la un psihiatru. Se intampla adesea ori ca subconstient-ul tau sa fie influentat de alti termeni care rezulta, in cele din urma, imagini imaginare care par reale.