| MonsterCookiesOo a întrebat:

Asa sa ma amuz si eu putin credeti ca va veni sfarsitul lumii \ daca da spuneti-mi cum credeti ca se va intampla (eu una nu cred ca va veni si va rog sa dati raspunsuri cat se poate de amuzante laughing )

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ha ha.

| Cristianne a răspuns:

Da,dar nu o să moară decât ateii. Huăăăă, nenorociții dracu'!

| niko200 a răspuns:

Pai.daca va veni,
Ne vom uni oamenii cu extraterestrii,
ne vom transforma in vampiri si varcolaci si plecam in paduri. casele se darama ca se invehesc si cad peste noi si astfel se va sfarsi lumea!

| єχcєєℓ a răspuns:

Da,bai vine sfarsitu lumii! Tu stii ma mi-am cumparat folie de aluminiulaughingSa nu ma controleze extraterestrii!laughingTeapa! Am furat folia ca toata tara e in criza=)Iti dai seama? Am trecut oceanu sa cad de planeta!laughingSa ma duc sa tot cat pana dau de fundul lumii acolo e o planeta cu niste fete al naibii de bunelaughingSi dulci mai ceva ca mierealaughing
Frate! Mai esti? Tre sa inchid transmisiunea se pare ca m-au gasit extraterestii!
Error 324:Failed sistem failure.
laughing)))winking

| suităr a răspuns:

Uite asa: orice forma de lumina va disparea, apoi rusii toti se vor spanzura, germanii se vor ineca, Fuego; Biberon; si Gaga vor pleca, iar romanu' va sta si se va uita...big grin

| Xtadelo a răspuns:

Nu mai vine

| FadetoBlack a răspuns:

Bă da ce-i aci, de ce numai ateii?! Credincioşi nu-s oameni!?
Şi credincioşi mor, nu le da importanţă ăstora, şi va veni, nu apucăm Crăciunu' să ne ospătăm bine sad

| MonsterCookiesOo explică (pentru FadetoBlack):

Crestinii fac mult mai multe rele ca ateii crede-mahee hee

| FadetoBlack a răspuns (pentru MonsterCookiesOo):

So what? Dacă murim, murim toţi, nu doar ateii sau doar creştinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni sfârşitul lumii oamenilor păgâni şi satanişti. Huo.

| Flaviucu a răspuns:

Cei din Japonia se imbogatesc cu lumanari. Stau saracii oameni 2 zile la rand sa-si cumpere o lumanare pentru zilele de 21, 22, 23 decembrie. Iti dai seama nu? laughing

| ILoveTacos a răspuns:

Nu,nu va veni.Dar daca s-ar intampla,unicorni magici ar cobori de pe Marte,carand in spate etraterestrii zombie inarmati cu iepuri de plus ucigasi facuti din dinti de rechin.

Va avea loc un tsunami de Coca-cola, din cauza bivolilor din America care se hranesc cu delfini de ciocolata ce se vand la LIDL in perioada promotiei de Craciun.

De asemenea, va avea loc un cutremur produs de miscarea intratectonica a shaormelor cu cartofi prajiti aruncate de oamenii nemultumiti de pretul lor exagerat de mare.

Dupa toate acestea, oamenii vor fi stersi de pe fata pamantului, si va aparea un curcubeu.Lumea va fi un loc mai bun pentru unicorni si celelalte fiinte magice ce traiesc sub frigiderul oamenilor de pretutindeni(mai putin cei din Uganda-aia nu au frigider...)

| Mokaxoxo a răspuns:

Eu nu cred.Dar in Rusia se vind "Cupoane De Spalare A Pacatelor."si au cumparat peste 4000000 cupane.

| Mozurov a răspuns:

Un virus va transforma majoritatea oamenilor in zombi.Armata si fortele de ordine vor fi nepuntincioase in lupta cu ei.Peste tot vei vedea morti si groaza...
Eu sper doar sa nu pice netul. Vreau sa apuc sa termin de vazut toate episoadele la serialul How I met your mother.
PS:Baieti, intuitia imi spune ca nu se va mai gasi chipsuri chio extreme dupa apocalipsa. Faceti-va acum aprovizionarea cu ele.

| Xres100 a răspuns:

Moare Fuego!

| Piticux3 a răspuns:

Mai intarzie un pic.