| anonim_4396 a întrebat:

Azi am invatat ca oamenii e diferiti. i.imgur.com/IKeu9.jpg Voi ce ai invatat gays?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Despre tine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Am învățat că ultimul cadru e ciordeală nesimțită după un coamec de-al meu, ciorditorule.

| Kremlin a răspuns (pentru NoChanceForUs):

laughingFix la tine mă gândeam când l-am făcut mă.Zău.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Kremlin):

Știu că mă iubești, dar, Viezurel, nu te mai exterioriza așa, pentru că o să rămâi dezamăgit când vei afla că-s heterosexual.

| Kremlin a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Pe bune? Naşpa bă, plănuiam o cununie.

| BlackVeil a răspuns:

Tipul de la categoria a 4-a are un fel de fetiș a mirositului de c*ruri?

| AikkoxD a răspuns:

Să nu mai dau click pe toate întrebările.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am invatat ca subiectul se acorda cu predicatul (oamenii SUNT diferiti) si ca prosti nu-s numai cati vezi pe fereastra!

| ayosmdk a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Si sa nu uitam... " voi ce ATI invat "

| ayosmdk a răspuns (pentru ayosmdk):

* invatat ( scuze ...ascultam muzica )

| Kremlin a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Vai serios? Dacă eşti învăţată ţi-ai fii dat seama că am scris aşa intenţionat, d'oh.

| Aneurysm a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Deci nu era predicativa, asa-i?

| BlackVeil a răspuns (pentru Kremlin):

Iarta-i! Ca nu stiu ce fac...

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Aneurysm):

Da' cine-a zis ca era predicativa?

| Aneurysm a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Eu.

| epurel a răspuns:

Vierzure, tu esti?

| Kremlin a răspuns (pentru epurel):

Nu,sunt Gelu cu tărâţa.

| Urpaniel a răspuns:

Rămâi pătuţ.

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

Ce zici mă noupo^%^%ar?

| Urpaniel a răspuns (pentru Kremlin):

Bă căpcăunule.

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

Frate de ce mă căpcăunezi atât?

Răspuns utilizator avertizat
| Kremlin a răspuns:

Oh god, Am scris intenţionat deşteptele de la campus.Dar creierele voastre vor doar să se rotunjească pe aici.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Kremlin):

Da. E o scuza buna pentru analfabetism. Cand scrii "intentionat" dude din astea, pui si tu o steluta star la inceput, sa stie omu' la ce sa se astepte.

| Kremlin a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Eşti nouă pe internet aşa-i? Sau foloseşti internetu să cauţi reţete de gulaş?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Kremlin):

Sa inteleg, deci, ca analfabetismul este caracteristica principala a "veteranilor" de pe internet! Mda...citindu-ti postarile, inclin sa-ti dau dreptate.
Si, pentru linistea ta sufleteasca, am trecut demult de etapa "gulas"; sunt deja la Coq au Vin.

| Kremlin a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ce glumeaţă eşti coniţo.Ai auzit de caterincă, sarcasm sau ironie? Ah poate vin să mănânc la tine.Şi poate mă înveţi cum să mă dau Rotund pe internet, ce zici?

| KuKluXClannad a răspuns (pentru Kremlin):

Hai numai incerca sa te scoti laughing)

| RuleZaiko a răspuns:

Că de la prea mult plimbat cu bicicleta faci febră.

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Cat de retardat poti fi mai Kremlinlaughing?