| dαɴЗ a întrebat:

Baaaa a venit mos nicolae laughing! La multi ani la cei care au numele Nicu, Nicolae, Nico etc. Mie mi a adus un pulover, un skate si o revista.(Skate tech deckhappy ) Voua ce v-a >adus?:

8 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

O pereche de cizme(ca sa aiba unde sa bage cadourilelaughing)
dulciuri cu gramada si glamouretshappy

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Poii`. o geaca, o husa la tel [ca se rupsese aia vechelaughing] si muuuuulte dulciuribatting eyelashes.
Sarbatori fericite :*!

| pwp a răspuns:

Dulciuri si o rencarcare de 5 euro love struck

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! dulciuri. au fost in punga vreo 10 laughing si mai am doar 3 oh go on

| AndaWest a răspuns:

Un kaka-o pe batzstraight face

| ahlrh a răspuns:

Un batstraight face

| david12david a răspuns:

Un joc pentru ps3