| syd2 a întrebat:

Bai, daca veniti cu ofensele sa stiti ca nu-mi pasa,, imi pasa doar de Vaporwave, Blitz, "waffen", Blue, GreyN, Lifedrain. Restul nu ma intereseaza si mi-am sters mainile cu parerile lor. Si nu-mi pasa daca lor nu le pasa de mine.

52 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

T_T Merci. Apreciez ca iti pasa de parerile mele.

| KillMePlease a răspuns:

"nu-mi pasă, oameni buni, nu-mi pasă!" rolling on the floor
https://m.youtube.com/watch?v=C5VhYEfrxts

| syd2 explică (pentru KillMePlease):

tongue vezi ca mi-ai dat si tu Un-ignore,

| KillMePlease a răspuns (pentru syd2):

şi ce dacă?
şi tu mi-ai dat mie XD

| KamaSutra a răspuns:

Pai si eu?puppy dog eyes

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Ai scris ca pleci si, esti legata cu prea multi useri care ma eneeveaza ia de exemplh uitete ce mi-a replicat LoveSleep mie la
intrebarea ta

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Eu nu-l sufar pe LoveSleepbig grin

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Gata,am vazut
un sfat: nu-l lua in seama pe mascariciul ala, face si el ce stie, la fel ca multi altii de aici

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Nu e treaba in LoveSleep dar pur si simplu nu iubesc consolatiile pe care ai vrut sa le primesti prin acea intrebare si mai ales pe doi frumosi de acolo dar oricum nu trebuie sa-ti pese ca oricum pleci. Drum bun si carare neteda

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

N-am vrut consolatii, am vrut doar ca ceilalti sa stie. la revedere

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

MAi eu am spus carare NETEDA intelegi NETEDA tie in viata nu aveau sa-ti raspunda asa frumos oamenii acum intelegi ca apreciez indentitatea ta.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Ok,bine,multumesc la fel

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Te rog nu fi asa de parca vrei sa ma trimiti :O3

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Nu sunt nicicum
unde sa te trimit?

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Undeva departe intr-un loc frumos big grin, mai poate termini cu tot circul asta cu plecarea ca stiu ca n-o sa pleci poate o sa-ti faci alt cont dar n-o sa pleci, si mai ales vezi ca "eu" dupa ce am injurat tot TPU-ul si i-am spus lui depress sa moara de cancer si lui daisuki tot frumos i-am spus, tot am ramas aici si inca si m-am impacat cu unii.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Pungasule!

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Vin si eu in locul ala frumosbig grin
Ok, mai vedemwinking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu in "altii" nu ma includ, spun ca sa stii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Chiar am crezut ca esti Zombalaul. Gata, încetează. Iti spun eu ca nu te-ai împăcat cu nimeni. Dante gata, devine enervant. "si lui daisuki tot frumos i-am spus" sper ca esti mândru ca jignesti si nimeni nu te mai baga in seama. Ramai cu prietenii tai, baga-ne la ignor si gata circul.

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff, nu-mi pasa eu doar am incercat s-o fac pe ea sa inteleaga ca e doar un site in care faci ce vrei big grin si nu-mi pasa, IMI PLACE SA FIU PENIBIL.Si te pup. ca mi-ai dat ignore.

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Si cei de ras fata a baut mult aseara, si stiu ca nici tie nu-ti pasa de mine tongue insa mie imi pasa.

| suităr a răspuns:

Ah,drama
*grabs popcorn*

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cine esti tu? esti nou pe aici, junioarE?

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Ba sunt demult aici am avut deja 3 conturi

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Scuze că te deranjez, dar sunt curios, îmi zici un cont vechi de-al tău poate te recunosc

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Nu ma deranjezi, a propos, eu tot intreb oamenii daca ii deranjez tongue, da inainte eram Dantellion.

| Croampa a răspuns:

Ai uitat de mine! big grin

| syd2 explică (pentru Croampa):

Inca esti pe testare.

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Ok... :/

| Mieeez666 a răspuns:

S-o suparat Dante?
Nu ne pasa. big grin

| LaughingKarima a răspuns:

Care te-a suparat zombilici?

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Practic nimeni doar ca am vrut sa subliniez niste afinitati

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Ahhh, ok, sa ii zici lu' tchaikovski care te supara ca si-o ia de la mine

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

:]] Ty bro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow, ce s-a întâmplat?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ironia asta divina. Intreb : Chiar iti pasa? iar tu raspunzi nu, cred.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai cu nou-venitul?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu eram ironica. Chiar intrebam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Care nou-venit?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zombatronu

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu e user nou...ce am pierdut?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

E prima oara cand il vad pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câtă înţelepciune. :v

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Sunt flatat. Stiu ca ai spus-o din suflet.

| AtsukoKure a răspuns:

Dacă nu îţi pasă de ce ai mai pus întrebarea? :3

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Ca sa stie toti, sunt extrovertit tongue si ma plictisesc.

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Prea multă dramă, imo, dar whatever

| DonaldTrump a răspuns:

Waffen focking SS

| DonaldTrump a răspuns:

Du-te in **** laughing eu pana acum credeam ca esti Zombaluca rolling on the floor

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Bai nesimtire, eu credeam, de fapt nu credeam nimic, oricum te plac asa cum esti laughing

| vaporwave a răspuns:

Aw
apreciez