| JustBelive a întrebat:

Imi psuneti si mie va rog, va rog frumos cum pun un viodeoclip pe YouTube?(scuze de categorie dar nu stiu care e potrivita)fundita:*
vreau explicatii clare(adica unde sa dau clck, chestii de genu', unde trebuie sa scrie acel lucru...in fine, v-ati prins

Răspuns Câştigător
| roisin a răspuns:

Buna. daca ai deja un cont pe YouTube, in dreapta barei de cautare[in dreapta butonului"search", mai exact] sunt doua alte butoane. unul cu "browse" si unul cu "upload". eh, tu vei da click pe "upload". dupa aceea, iti va aparea intr-un dreptunghi galben "upload video". vei da click pe acel "upload video", iar tot ce mai ai de facut este sa alegi un filmulet pe care il ai deja in calculator pentru a-l pune pe site.