| CatelusaCuParulCret a întrebat:

Buna ziua si bine v-am gasit la un show cainec. Multi catei m-au intrebat daca sunt singura. Ei bine, sunt, dar nu vreau un iubit momentan. Mi-ar scadea nivelul de dragalasenie si as fii dragalasa doar 99%. Acum vom discuta despre cum pisicile sunt cele mai populare de pe internet. Adica pisicile sunt dragalase cam 60% in timp ce cateii 90%. Cei mai frumosi catei sunt dragalasi 100% iar cele mai frumoase pisici 80%. Parerea mea este ca pisicile castiga faima prin lucrurile traznite pe care le fac.

*Atentie! Stiri de ultima ora! Razboiul intre pisici, caini, rate si capre s-a terminat! Cainii si ratele au invins!*

Au invins cainii si ratele si tot pisicile sunt in top pe internet. Nu cred ca vor mai fii dupa ce oamenii vor afla ce a facut regele pisicilor. Va asteptam si in seara aceasta la T/A TV.

12 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret explică (pentru Lαrisα):

Aceasta este printesa Pisoiescu. Este o scorpie. Voi discuta si despre ea di-seara.

| Lαrisα a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Este draguta. love struck

| CatelusaCuParulCret explică (pentru Lαrisα):

Dar nu conteaza dragalasenia atata timp cat este o scorpie. Dragalasenia 100% inseamna sa fii si bun la suflet si sa fii si dragut ca mine. Si oricum e 20% fake poza. Oricwm unele pisici sunt dragute, dar unele se dau mari cand nu au cu ce.

| Lαrisα a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Oricum, mie imi plac mai mult cateii. love struck

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Imi plac mai mult pisicile tongue

| CatelusaCuParulCret explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu iti vor mai placea cand vei vedea ce a facut regele pisicilor!

| Fernando9Torres a răspuns:

Exact asa ii zic si eu tatei cand imi spune"Ba, tu cand vrei sa te insori"iar eu ii raspund" Sunt prea "dragalas" sa ma însor, daca ma însor o sa imi scada "dragalasenia"

| SabinaQueen a răspuns:

Stiam eu, pisicile astea tampite. Vor sa faca un plan prin care sa cucereasca lumea, incepand cu internetul.

| pufuletziii a răspuns:

Am o pisica Sarmalutza :X

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Perfect big grin

| BABYdinoKEY a răspuns:

Ok