| dαɴЗ a întrebat:

C vi s-a intamplat voua amuzant? Funda celui mai bunhee hee

Răspuns Câştigător
| Deni7 a răspuns:

Am facut cu niste prieteni o plimbare pana la padure.Si baietii au dus fetele cu bicicleta.Totul a fost bun si frumos, pana cand am cazut cu bicicleta si ne-am cam julit laughing. Apoi, cand am ajuns acasa papuceii mei erau rupti.Partea mai naspa a fost ca baiatul care m-a dus cu bicicleta m-a dat de gol ca am fost la padure ca sa ne intalnim cu cineva(era baiat)hee hee. Cu toate acestea a fost o zi de neuitat...happy
Intr-o zi "frumoasa" de scoala am dat test la chimie. Iar eu si colega mea de banca mai "colaboram" la testehee hee. Colega mea, in loc sa scrie numele ei pe lucrarea ei a scris numele meu laughing. Apoi si-a dat seama si a corectat.

5 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Era ziua mea si afurisiti mei de colegi in frunte cu ionutz sau inteles sa ma faca putin de ras.Asa ca miau cumparat niste chiloti mari cu roz funda galbena danteluta rosie si cu un cap de broscuta pe elrolling on the floorpenibila lenjerie zau.Si a venit ionutz si mi la pus pe cap si a zis ca toti colegiii au ales asta cu inima si ca var sa ma vada ca port aceasta,, caciula" pe cap.Am pus-o am stat vreo 3 secunde in timp ce ei radeau apoi am zis:vai da sunteti asa de darguti! nu nu pot sa accept uite ionutz tu ai avut curaju sa-mi dai aceasta scumpa caciula desi e iulie, vreau ca azi sa o porti tu!love struckrolling on the floor)))))))vai de capu meu a purtato asa o zi pentru ca a facut pariu cu colegii ca nu rezista sa numi zica aca a fost de fapt o farsa si-apopi am ras de elrolling on the floor)pana cand o plecat acasa loll tare a mai fost.rolling on the floor)rolling on the floor)

Era dimineata la 5 m-am dus la tata in camera si i-am schimbat melodia lui cu melodia sare cacatu laughing la telefon.In ziua aia avea nu stiu ce sedinta si a zis sa nul sunam de la 8 pana la 12 cand se gata.Si pe la vreo 10 el era la sedinta si il l-am sunat cu nr necunoscut si iti dai seama acolo concentrate maxima cu sedinta ni numa dintr-o data sare sare sare sare cacatulrolling on the floor)pfuailaughing))

Puneam sare in cafeaua lui tata.

Am pus sos de rosii pe bluza mea si am luat un cutit si cand a venit mama auoleu ilinca draga ce ai patit. iar eu teapa!rolling on the floor=)()

Ma jucam cu niste amici la buici si am scapat mingea intr-o balta adanca ce mi cam pana la genunchi(un fel de vale) si am zis mereti voi dupa ea ca mie mis pantofi noi si nu intru in apa nu nu! Si sau inteles aia doi si au zis sa ma uit unde e ca se baga ei apoi... 1, 2. 3 si mau impins si mai bagat in apa lolllaughing)

| BiaSiAtat a răspuns:

Am cazut cu fata-n tort! Cea mai jalnica petrecere din lume...cred! Toata lumea radea si parca se invartea pamantul!

| zacusca16 a răspuns:

Fugeam de varmiu si in loc sa ma uit in fata am dat cu capu de copac sau ma duceam dupa minge sa nu se duca in apa si am cazut eu in apa

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Ma plimbam cu o prietena in parc si ne plimbam ce ne plimbam si am inceput sa discutama despre pasari. laughing Deodata un porumbel isi face nevoile in capul prietenei mele. Saraca imi amintesc cum mergea cu o punga in cap si toata lumea se uita la ea laughing

| MissBee666 a răspuns:

M-am dus la scoala in papuci de casa...straight face