| DrunkShepp a întrebat:

Care e violator de unchi pe aici mai?

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

Uncle Fucker? South Park? Nu poti veni cu ceva original?straight faceOff.Doamne!

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce intrebare, credeam ca reputatia mea este deja bine cunoscuta, daca ai nevoie de mine suna-ma.

| Työlki a răspuns:

Cati ani are?

| Quest a răspuns:

Ai nevoie de unul?

| Afdsa a răspuns:

Bunicamea,vrei so sun?

| Pumpkin a răspuns:

E...as vrea eu sa fiu da nu am cum.
Invers nu se poate? big grin

| BRG a răspuns:

Baba Frosa ar fi interesată, ce fierbințeli mă trec treci încoace mîrlănel deosebit de sexox, vin la baba să-ți dea toată dragostea, sună-ți unchiul că baba Frosa abia așteaptă.

| MissLaura a răspuns:

Fan South Park? Mishto filmu' si ce sa zic eu nu sunt violatoare de unchi ca ...asa de branza calului si alte chestii da ce ii mai zici?

| Deșert a răspuns:

Bhuey che intrebhăry punetzy ăshtya se cumphără de la măagazyn laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*fuge si se ascunde in camera si cu un ton de mielus spune*
nu eu!