| Clauditza a întrebat:

Care este cea mai amuzanta chestie pe care a-ti facut-o unei profe sau prof'? Cea mai amuzanta primeste fundita.

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Veneam cu fratele meu de la cinematograf si pe drum ne-am intalnit cu o profesoara care statea cu mine in bloc si am intrebat-o:
-singurica, singurica?laughingla care ea mi-a zis:vai, dar cum poti sa spui asa ceva, cata nesimtire din partea talaughing

| JeSa a răspuns:

Pe când eram în "liceu", după uşă, şi îmi aşteptam colegul, ca să mi-l "răsplătesc"(mă udase...), răsturnându-i în cap - "coşul de gunoi",, aşadar, i l-am răsturnat primului venit, adicălaughing "profului de religie", din greşeală!(crezând cătongue era "coleguţul"big grin)

| Klara a răspuns:

Am bagat-o in PM din greseala, ca imi daduse o usa-n cap tot din greseala.

| BuLLetBtwin a răspuns:

De 1 aprilie mi-am cumparat niste pastile cu sange fals si la ora de mate mi-am pus o pastila in gura si m-am prefacut ca imi e rau cand sa merg la baie ca ma trimisese profa am cazut pe jos si am spart pastila in gura sa faca profa infarct cand m-a vazut intins pe jos si cu sange la gura laughing

| andy_3925 a răspuns:

I-am dat profei de germana un bidon in cap si i-am zis bah cocolino iesi afara! I(din greseala, am crezut ca era un coleg)

| Nişka a răspuns:

Sa ne intoarcem cu spatele bancile, iar cand profa intra in clasa sa ne ridicam cu sa o salutam cu spatele fiind toti, apoi sa ne asculte si ea la randul ei cu spatele...thinking

| asdgfhresry a răspuns:

Lu profu de engleza i-am aruncat un bulgare din greseala in cap si a inceput sa ma alerge prin curtea scoliioh go on

| gigiro a răspuns:

I-am oferit martisoarele care erau pe masa, le primise de la alte clase.

| hrdcore a răspuns:

Pai de 1 aprilie 2009 (faceam pregatire la olimpiada si aveam cheile de la cabinet) si am scos scheletul de om adevarat din dulap si i-am pus jaca mea si si gluga pe cap si un bat in mana si cand a venit doamna laboranta s-a speriat de moarte si a zbierat laughing (asta nu o sa o uit )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat cu o piatra sau caramida in cap profesoarei de matematica din clasa a sasea.bine ca m-am cait, dar a fost tare amuzant atunci rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat cu o piatra sau caramida in cap profesoarei de matematica din clasa a sasea.bine ca m-am cait, dar a fost tare amuzant atunci rolling on the floor.

| lexony a răspuns:

I'am dat scaunul cu lipici.laughing