| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ii faceci voi de Valentine's Day, Userului vostru mult "iubit" (Daisuki) >": happy ^.^

65 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Vibratoare, vibratoare avem!

| RAY a răspuns:

Un loc de vechi, macar e un cadou vesnic nu ca astia dau flori care se ofilesc dupa cateva zile

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Deja sunt moarta...

| LoveSleep a răspuns:

O rochiță d'aia roz cum îți place ție.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Yuuh...urasc culoarea roz si rochitele sau fustele. Haloooo! M-ai vazut tu pe mine imbracata cu d'astea?

| Doub a răspuns:

O sa vezi. O sa ramai surprinsa.happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu ma lasa in suspans...ce? ce?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Oooo, ba da te las. O sa fii surprinsa.winking O sa-ti placa muuuuult.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Il fac pe Nine sa invie

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ce frumos ar fi... il faci da? Hai acum. Sa-l vad. Acum. Nine. blushing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca e cel mai bun cadou? Vezi măi cine tine la tine?
Uite:
http://degrassi-wiki-ships.wikia.com/wiki/File:Nine_x_Twelve_.jpg

Acum ai la ce poza sa te holbezi pana il readuc la viață. Si ca-s eu buna il aduc si pe Twelve

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Uuuuuuuh, ce draguta esti... *Nine* scumpetea mea. ⌒.⌒♡.♡

| LaughingKarima a răspuns:

Pe Sebastian intr-o cutie de papusi, dezbracat si cu fundita pe cap, hainele vin doar daca userul vrea. :*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Awwww, scumpa mea...ce dragut, eu ti-l fac cadou pe Ciel invelit in ciocolata...* Sebastian* :")

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

...oficial imi fac plan sa te rapesc... Al doilea cel mai frumos cadou ever *my Ciel, come to mommy*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Pe mine ma rapesti? Stai putin....nici Ciel nu ma lasa sa-l iau pe Sebas. Nu s-ar descurca fara el. sad

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,pe tine, cu tot cu Sebas-chan ca sa aiba grija de Ciel. Am eu destule camere, plus piscina, imagineazatil pe Sebastian la piscina *fainting in a sec*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, deja, deja... AAAAa *Sebastian* blushing Huuh, pentru o clipa nu mai eram constienta. big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i nimic. Am auzit ca la piscina e mereu dezbracat.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Uite Karima... aaaaaa, uite.
http://tinypic.com/r/2h5up3o/8

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

I now can die happy

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Eu mor in fiecare zi, cand ii vad pe animosiiiii mei scumpi. Sa-l vezi si pe Zess ce adorabiliciune e... big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma supar daca imi pui si link, stii, ca sa, ma ...documentez si eu putin.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

OK... o secundita

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Http://tinypic.com/r/2uivfd5/8
si
http://tinypic.com/r/e9dk40/8

IIIIiiiiiiii< scump!

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh my goodness, I want him @.@

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Si mai am suuuute de dragutei ca el...

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci cumva si mi arati pe toti daca il mai vrei pe Sebas-chan drept cadou *.* *insert dangerous glare here* trebuie sa imi aleg unul al meu, ca daca ma gandesc bine, Ciel e prea mic pentru mine.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Http://tinypic.com/r/5jrvrp/8
http://tinypic.com/r/nv43na/8
http://tinypic.com/r/2zzi7g3/8
http://tinypic.com/r/2m6s4f6/8
http://tinypic.com/r/16iwa3q/8
Ti-as fi pus mult mai multi, dar merge greu internetul asta stupid... :(

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe al doilea il vreau, cine e tipul si din ce anime,...a sa ma documentez, of course.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Si eu m-as "documenta" daca as stii din ce anime e... Seamănă Putin cu Ganeki din Karneval, dar nu sunt sigura. Sau e doar u FanArt. Am găsit o poza cu Ciel adult. Adică, nu chiar adult. Parca ar avea 18-19 ani.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Dintre cei pe care mi i-ai dat il stiu pe ultimul,din amnesia parca, dar nu mai stiu cum il cheama. Dar daca mai stii draguti dinastia, cu anime cu tot si link, ca sa ii investighez prima data, atunci anunta-ma. Ma bazez pe tine soro.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Il, cheama Shin... cel mai dragut boy din amnesia. Primul e din Diabolik lovers, pai, sa vad ce mai am...
http://tinypic.com/r/oruy5l/8 -Karoku -Karnival, dar e mai dragut Gareki.
http://tinypic.com/r/a4r3ma/8 -Gareki, karneval
http://tinypic.com/r/izrc7n/8 -Hiiro no kakera, nu stiu cum il cheama.
http://tinypic.com/r/30jgysn/8 habar nu am cine e, dar e scuuuump...
http://tinypic.com/r/2w74ai9/8 - el este din dramatical murder
http://tinypic.com/r/f0cfw6/8 - Ciel, da, aici cred ca ar acea 19 ani.
http://tinypic.com/r/264nl8h/8- el e din Uraboku
http://tinypic.com/r/2u58knl/8 el e Loki din kamigami no asobi
Daca mai primesc marfa noua, te anunt...:D

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Loki imi pare extrem de cunoscut, nu am vazut anime-le lui. Asa-i ca mi-l dai Gareki? *makes big puppy eyes while pouting, and cute song in the background to help me*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Vezi ca Ganeki este un terorist de 15 ani. E supeeeeerb! Brunet cu ochii albastrii. perfect!

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cine e dragutul, am vazut Karneval, e asa superb(de ce nu sunt dinastia la scoala mea?!). Deci mi-l dai, multumesc :* deci tu cu Sebas-chan iar eu cu Gareki. Ne-am ales bine baietii

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Foarte bine... big grin

| TiberiuFasole a răspuns:

O masina cu Sebastian si Ciel din firma lui tati

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

O masina cu Sebastian? Stiam eu ca tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii la mine... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Intrebarea este: ce cadou ii facem lui kawaiipotate? Tie nu-ti face niciun cadou ca nu mi-ai dat id-ul de skype :

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Pai daca nu am cont...

| edit28 a răspuns:

Un scaun in faţă.

| anonim_4396 explică (pentru edit28):

Nu mai existi pentru mine... Nici ca ai fi existaat vreodata.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai ma cac intr-o punga, ti-o oun pe pres ii dau foc, sun la usa si fug. fericit?

| anonim_4396 explică (pentru TanteMarianne):

FericitA ca nu-s băiat. Si nu sunt fericita. E veche rău. Era din sezonul 1, s-au făcut sezoane noi cu Mo si Foca. Nu-l mai copia pe Mo. Cu toate ca faza e penala. *Be gu mine*

| TanteMarianne a răspuns (pentru anonim_4396):

Sorry...

| aveam14ani a răspuns:

Pe Ruki
daca nu
la alegere orice membru din The Gazette.

| anonim_4396 explică (pentru aveam14ani):

Ruuuuuukiiiiii! blushing Sa-l vad... *Rukiță* Stiai ca Ruki are 33 de ani? OMG, încă nu-mi vine sa cred. Aoi are 41 *Viata mea, nu pot sa cred* si ceilalti 34. Eu credeam ca au 20 si ceva. Dar tot ii ador happy

| AinştainIsBack a răspuns:

O mangaiere pe spate cu drujba

| T0T a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Ideea ta e mai buna ca a mea deci ti-o imprumut.

| anonim_4396 explică (pentru AinştainIsBack):

D.dar, dar nu ai cum sa ranesti o scumpete ca mine...nu, nu te-ar lasa inima.

| TrainWithWayne a răspuns:

Nimic

| anonim_4396 explică (pentru TrainWithWayne):

Cum adica nimic... >:

| TrainWithWayne a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine... iti aduc o shaorma cu de toate big grin

| anonim_4396 explică (pentru TrainWithWayne):

Ma ingras....imi aduci un fluier cu care pot hipnotiza serpii? straight face

| TrainWithWayne a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur laughing

| sasuke529 a răspuns:

ăăăăă
Apă,
Paie si
Bătaie.

| anonim_4396 explică (pentru sasuke529):

Bătaie? Pe asta nu o cred.